Zapaljena prva ADVENTSKA SVIJEĆA u Gornjim Bogićevcima

  • by

PALJENJEM PRVE ADVENTSKE SVIJEĆE ZAPOČEO ADVENT U GORNJIM BOGIĆEVCIMA

Na lijepo uređenom platou koji krase adventski vijenac i štalica ispred župne crkve Duha svetoga u Gornjim Bogićevcima sinoć je u nazočnosti većeg broja vjernika uz molitvu koju je predvodio tamošnji župnik fra Mario Radman, upaljena prva adventska svijeća.

„Neka svaka upaljena svijeća svima nama rasvijetli životne puteve i ugrije naša kršćanska srca“, rekao je okupljenim vjernicima voditelj njihove župe. Dodao je da je pred nama vrijeme Došašća ili Adventa u kojem mi s radošću iščekujemo dolazak malog Isusa-Božića, u naša srca, naše duše, naše obitelji i domove. Vjernici se trebaju pripremiti za taj dolazak i ulazak i ostanak u našim srcima i dušama.

foto i tekst: Vjeko Hudolin