26. siječnja održan je 26. TURNIR u igranju belota u organizaciji DŠR “Sport za sve” Gornji Bogićevci

ODRŽAN TURNIR U BELI U ORGANIZACIJI DRUŠTVA ZA SPORTSKU REKREACIJU „Sport za sve“GORNJI BOGIĆEVCI

U nedjelju, 26. siječnja 2020. godine održan je 26. Turnir u igranju belota uz sudjelovanje 12 parova. Najavljeno je bilo više parova, ali zbog finalne rukometne utakmice naše reprezentacije, bio je ovako slabiji odaziv. Ugostili smo i naše prijatelje iz Dobretića, BiH, odakle nam je stiglo 4 belot para u pratnji njihova načelnika Ivo Čakarić, koji je bio potpora svojim igračima. Obzirom da je svaki par imao pravo na jedan repasaž bela se igrala gotovo do 21:00 sati.

Rezultati turnira: 1. mjesto: Željko Klarić i Mato Pereković 2. mjesto: Aščić Pero i Dražetić Anto – par iz Dobretića 3. mjesto: Marić Savo i Bungić Anto Nagrade su bile: prelazni pehar za 1. mjesto te plakete za ostvareni rezultat i novčane nagrade od iznosa kotizacije. Turnir je protekao u natjecateljskom duhu i druženje Tekst: Predsjenica udruge Marijana Bogdanović Fotke: Radio “Bljesak”