Seniori NK Slobode na kraju polu sezone zauzeli 11. mjesto II ŽNL

  • by

Dana 10.11.2019. godine na stadionu Brezine odigrana je utakmica 13. kola II ŽNL zapad između domaće ekipe NK Slobode iz Gornjih Bogićevaca i gostujuće ekipe NK Mladosti iz Brđana koja je završila zasluženom pobjedom gostujuće ekipe rezultatom 5:2. Za NK Slobodu golove su postigli Luka Klarić stariji i Robert Smjerog.

NK Sloboda je nastupila u slijedećem sastavu: 1 Stjepan Šagovac, 2 Robert Smjerog, 3 Mihael Grladinović, 4 Dominik Klarić, 5 Mario Žilić, 6 Goran Pavleka, 7 Fran Stažić, 8 Ante Tadić, 9 Luka Klarić stariji, 10 Goran Joskić, 11 Luka Klarić mlađi, 12 Igor Saraf i 13 Franjo Bungić. Na kraju polu sezone seniori NK Slobode su zauzeli 11. mjesto. Prije početka utakmice obje ekipe su minutom šutnje odali počast umrlom Gabrijelu Krizmaniću, bratu naših igrača Tomislava i Marija Krizmanića. Iskrena sućut obitelji pok. Gabrijela Krizmanića od igrača, stručnog stožera i uprave NK Slobode iz Gornjih Bogićevaca.