Projekt – sanacija nerazvrstanih cesta Gornji Bogićevci

Ovih dana uspješno je realiziran projekt sanacije nerazvrstanih cesta u cijelosti i vrijednost projekta po okončanoj situaciji iznosi: 850.000,00 kn što uključuje i izgradnju i troškovnik stručnog nadzora.

Sanirano je 8 manjih odvojaka, cesta – parkirališta i platoa ( ispred groblja ukupno 783 m dužna ceste i 695 m2 platoa ispred groblja. Sanacija izvršena u slijedećim naseljima:

• KOSOVAC – jedan odvojak 50 m te prilaz groblju Kosovac; cesta i plato ispred groblja
  • Gornji Bogićevci – nerazvrstana cesta 50 m prilaz prema Crnim poljima, prelazna cesta i plato ispred mrtvačnice i mjesnog groblja Gornji Bogićevci
  • SMRTIĆ – nerazvrstana cesta 50 m
  • TRNAVA – 2 nerazvrstane ceste prilaz poljoprivrednim površinama u duljini 90 m i prilaz mjesnom groblju i plato ispred groblja

Za ovu namjenu Ministarstvo regionalnog razvoja i Fond europske unije osigurali su 300.000,00 kn. Izvođač je svoje obveze izvršio, uredno su isplaćena i sredstva dobivena od Ministarstva regionalnog razvoja te ista opravdana prema Ministarstvu.

edf