XIII. ŽUPANIJSKO VATROGASNO NATJECANJE ZA PODMLADAK u organizaciji VZ Brodsko-posavske županije i DVD-a Gornji Bogićevci

kao tehničkog domaćina u subotu 17.09.2022. godine održano je 13. županijsko vatrogasno natjecanje za podmladak (6-12god.)

Ukupno se prijavilo 20 ekipa u 2. kategorije djeca muška i djeca ženska. Unatoč lošem vremenu natjecanje se održalo na malonogometnom školskom igralištu. DVD Gornji Bogićevci je sudjelovao u obje kategorije i osvojili smo 6.mjesto sa ženskom ekipom i 9. mjesto sa muškom ekipom. Cijelo natjecanje je bilo pod budnim okom naših sudaca na terenu, prijemnom odboru, obračunskom odboru i glavnim vatrogasnim zapovjednikom gosp. Stjepanom Županićem. DM1.DVD ORUBICA 12.DVD BAĆIN DOL3.DVD BODOVALJCIDŽ1.DVD BRODSKI STUPNIK2.DVD BERAVCI3.DVD LUŽANI. Zahvaljujemo se svima koji su sudjelovali na ovom natjecanju, ali i u svim pripremama za ovo natjecanje, našim voditeljima, tehničkom osoblju, redarima, predsjedniku DVD-a gosp. Ivanu Siladiju, vrijednim curama iz kuhinje i našem načelniku gosp. Pavi Klariću.

VATRU GASI,BRATA SPASI🚒👩‍🚒👨‍🚒💪🔥

IZVOR: tekst i fotografija DVD GORNJI BOGIĆEVCI