Božićni koncert 2022. godine

  • by

ODRŽAN TRADICIONALNI BOŽIĆNI KONCERT U GORNJIM BOGIĆEVCIMA dana 18. prosinca 2022. godine na četvrtu nedjelju Došašća u organizaciji Narodne knjižnice i čitaonice “Grigor Vitez” Gornji Bogićevci, a pod pokroviteljstvom Općine Gornji Bogićevci. Blagdansko je to događanje koje uoči najvećeg obiteljskog kršćanskog blagdana Božića kroz pjesmu navješćuje radosnu vijest – rođenje Spasitelja. Božićni koncert rado je posjećen pa je tako i ove godine Hrvatski seljački dom bilo pun posjetitelja koji su uživali u izvedbi božićnih pjesama. Nastupili su HPD “Urbata” iz Davora, domaćini učenici Područne škole Gornji Bogićevci, KUD “Starča”, Udruga umirovljenika kao i crkveni zbor župe Duha svetoga iz Gornjih Bogićevaca. Svi su se veselili i radovali predstojećem blagdanu i rođenju malog Isusa. Sve nazočne je pozdravila voditeljica knjižnice Jasminka Klarić koja je i otvorila još jedan u nizu kocerata u organizaciji naše knjižnice.