Cijepljenje protiv COVID-19 – utorak 15.6.2021. godine – Općina Gornji Bogićevci

Poštovani,

“Temeljem službenog dopisa Ministarstva zdravstva o reorganizaciji pristupa cijepljenja na terenu, protiv COVID-19 bolesti ( od 9. lipnja ove godine ), MOBILNI TIM za cijepljenje NZZJZ Brodsko-posavske županije će doći na područje općine GORNJI BOGIĆEVCI s ciljem cijepljenja svih zainteresiranih punoljetnih osoba, koje se do sada nisu cijepile protiv bolesti COVID-19.

Cijepiti će se u UTORAK 15.6.2021. godine u mjesnim odborima odnosno društvenim domovima, na području općine GORNJI BOGIĆEVCI u ovim točnim terminima:

1.) PUNKT DUBOVAC ( I ZA MJEŠTANE KOSOVCA ) 11:00 SATI

2.) PUNKT GORNJI BOGIĆEVCI 12:00 SATI

3.) PUNKT RATKOVAC ( I ZA MJEŠTANE SMRTIĆA ) 12:45 SATI

4.) PUNKT TRNAVA 13:30 SATI

“Riječ je o MODERNA cjepivu, isključivo s prvom dozom na datum 15.6.2021. – UTORAK.

Druga doza će biti 13.7.2021. u UTORAK nakon točno četiri tjedna od prve doze.

Potrebno je ponijeti zdravstvenu iskaznicu.

Mogu se cijepiti samo osobe koje imaju boravište i prebivalište u navedenoj općini te koje imaju važeću zdravstvenu iskaznicu hrvatskog zdravstvenog osiguravajućeg društva.¨”

Nastavni zavod za javno zdravstvo Brodsko-posavske županije