“Knjiga o džungli”- predstava u organizaciji NKČ Grigor Vitez G. Bogićevci u HSD Gornji Bogićevci

  • by

Poštovani,

pozivam Vas na PREDSTAVU  “KNJIGA O DŽUNGLI” koja će se održati u organizaciji Narodne knjižnice i čitaonice Grigor Vitez Gornji Bogićevci dana 19.5.2022. godine ( četvrtak ) u 16:30 sati u Hrvatskom seljačkom domu.
Predstavu izvodi Kazališna družina “Ivana Brlić – Mažuranić iz Slavonskog Broda, nama već dobro poznata družina koja je već gostovala kod nas sa svoje dvije predstave  “Ribar Palunko i njegova žena” te “Mačak u čizmama”.
“Svi ste djeco – učenici pozvani, dođite i povedite brata, sestru, prijatelja, rođaka…

Svi ste pozvani i svi te dobrodošli na još jedno lijepo i nezaboravno druženje!
Ulaz SLOBODAN – BESPLATAN


Vidimo se 19. svibnja u 16:30 sati u Gornjim Bogićevcima


Vaša Narodna knjižnica i čitaonica Grigor Vitez Gornji Bogićevci