Književni susret u našoj knjižnici s Andreom Divić

  • by

6. STUDENOGA 2023. godine ODRŽAN KNJIŽEVNI SUSRET S ANDREOM DIVIĆ U NKČ “GRIGOR VITEZ” GORNJI BOGIĆEVCIU Mjesecu hrvatske knjige Narodna knjižnica i čitaonica Grigor Vitez Gornji Bogićevci organizirala je i ugostila Andreu Divić, profesoricu hrvatskog jezika i književnosti i književnu kritičarku te učenike i učiteljice PŠ Gornji Bogićevci i PŠ Smrtić. Na književnom susretu družili su se učenici nižih razreda dviju područnih škola s Andreom Divić profesoricom u Gimnaziji Nova Gradiška koja je na jednostavan i zanimljiv način djeci približila knjigu i ukazala im važnost čitanja od malih nogu, odnosno od najranije dobi. Pokušala im je usaditi ljubav prema knjizi i čitanju kroz zanimljive, nestašne i poučne priče i anegdote iz svoga djetinjstva i odrastanja. Poslije književnog susreta dječica su se još družila uz sokove i grickalice uz prepričavanje svojih dojmova s književnog susreta.

Velika hvala profesorici A. Divić, mami Borki i Moniki, učiteljicama S. Bošnjaković, M. Fekete Štimac i M. Bogdanović te učenicima PŠ Gornji Bogićevci i Smrtić na druženju.

Vaša voditeljica knjižnice, Jasminka Klarić struč.spec.admin.publ.