“Književnost nema granica u našoj knjižnici” održana literarno-likovna radionica u NKČ “Grigor Vitez” Gornji Bogićevci

  • by

U NARODNOJ KNJIŽNICI I ČITAONICI GRIGOR VITEZ GORNJI BOGIĆEVCI ODRŽANA LITERARNO-LIKOVNA RADIONICAU organizaciji Narodne knjižnice i čitaonice ” Grigor Vitez” Gornji Bogićevci u Mjesecu hrvatske knjige, dana 20. listopada održana je literarno-likovna radionica s učenicama trećeg i četvrtog razreda PŠ Gornji Bogićevci i njihovom učiteljicom Spomenkom Bošnjaković pod nazivom “Književnost nema granica u našoj knjižnici”. Vrijedni učenici i zaljubljenici u pisanu riječ čitali su, razgledali i istraživali razne enciklopedije (opće i specijalizirane), te je zatim svatko na svoj način napisao literarni sastavak o pročitanom tekstu i ilustrirao svoj uradak. Još jednom su učenici pokazali i dokazali kako njima knjiga i pisana riječ nije “stranac”, saznali nešto novo o književnosti i proširili svoj vokabular riječi koji je svakako nakon današnje radionice postao bogatiji.Velika hvala učenicima trećeg i četvrtog razreda PŠ Gornji Bogićevci i njihovoj učiteljici Spomenki Bošnjaković.

Tekst i fotografija: Jasminka Klarić, voditeljica knjižnice