Likovna radionica pod nazivom “Moja mama i ja” održana u NKČ “Grigor Vitez” Gornji Bogićevci

  • by

U svijetu se Majčin dan obilježava na razne načine, uz brojne svečanosti i festivale, ali svima njima je zajedničko samo jedno: iskazati ljubav i zahvaliti se majkama za sve što su im u životu pružile. Taj dan darujemo svoje majke, a najčešće je to cvijeće, čestitke i maleni poklončići koje za njih najčešće izrađuju njihova djeca. Jer ti mali, ali srcem pravljeni poklončići najveći su dar svakoj majci. Tako je bilo u našoj knjižnici gdje su učenici drugog i trećeg razreda zajedno sa svojom učiteljicom Anom Rosić Kovačević posjetili našu knjižnicu i slikali svoje voljene majčice i sebe. Nastali prekrasni portreti majka i njihove djece.
Diljem svijeta taj dan posvećen je svim majkama: ženama koje su tu uvijek uz nas, koje nas bezgranično i nesebično vole i bez kojih ne bismo bili ljudi kakvi jesmo danas.

Radionicu pod nazivom  “Moja mama i ja” osmislila i vodila Jasminka Klarić, voditeljica Narodne knjižnice i čitaonice “Grigor Vitez” Gornji Bogićevci

SVIM MAJKAMA SRETAN MAJČIN DAN!