NK Sloboda Gornji Bogićevci igrali protiv NK Slavonija Bodovoljci izjednačeno, rezultat 2:2

Seniori NK Slobode iz Gornjih Bogićevaca su 15.9.2019. godine na stadionu Brezine u Gornjim Bogićevcima odigrali prvenstvenu utakmicu 5. kola II. ŽNL zapad protiv NK Slavonije iz Bodovaljaca, a krajnji rezultat je bio 2:2. Gosti su poveli u 9. minuti iz kaznenog udarca, a strijelac je bio Matej Šimunović. Za 1:1 u 44. minuti je izjednačio Robert Smjerog. Gosti su ponovno poveli u 61. minuti, a strijelac je bio Dario Kičić. U 80-toj minuti golom Lovre Klarić rezultat je ponovno izjednačen i konačni rezultat je 2:2. Čestitke igračima i stručnom stožeru.

 A dana 14.9.2019. godine na stadionu Brezine pioniri NK Slobode su trebali odigrati prvenstvenu utakmicu 1. kola II. ŽNL zapad protiv NK Soko 1970 iz Orubice, ali gosti zbog neopravdanih razloga nisu došli na utakmicu pa je ista registrirana 3:0 bez borbe za NK Slobodu iz Gornjih Bogićevaca. Čestitke igračima na osvojena 3 boda. Ovim putem se zahvaljujemo tajniku NK Slobode gospodinu Klariću na redovitim informacijama i obavijestima o rezultatima kluba.