NK Sloboda iz Gornjih Bogićevaca pobijedila ekipu NK Graničar iz Magić Male u gostima rezultatom 3:0

  • by
U utakmici 4. kola II. ŽNL zapad seniori NK Slobode iz Gornjih Bogićevaca su gostovali u Magić Maloj gdje su pobijedili domaću ekipu seniora NK Graničar iz Magić Male rezultatom 3:0. Golove za NK Slobodu su postigli Fran Stažić za 1:0 u 34. minuti, Lovro Klarić za 2:0 u 71. minuti i Tomislav Krizmanić za 3:0 u 84. minuti. Ekipa seniora je nastupila u slijedećem sastavu: 1. Stjepan Šagovac, 2. Mario Šandorović, 3. Robert Smjerog, 4. Franjo Bungić, 5. Dominik Klarić, 6. Valentin Maričević, 7. Lovro Klarić, 8. Fran Stažić, 9. Luka Klarić, 10. Marko Soušek, 11. Tomislav Krizmanić, 13. Mario Krizmanić, 14. Luka Klarić i 15. Mihael Grladinović.   Igračima i stručnom stožeru NK Slobode čestitke na još jednoj pobijedi, ovaj puta u gostima, a tajniku NK Slobode gospodinu Željku Klarić zahvaljujemo na redovitom izvještavanju o radu i rezultatima NK Slobode.