OBAVIJEST O ODVOZU TEKSTILA I STAKLA

  • by

MOBILNO RECIKLAŽNO DVORIŠTE– Općina Gornji Bogićevci

19.07.(Ponedjeljak): Trnava (od 12,30-14h) ,
22.07.(Četvrtak): Smrtić-Ratkovac (od 8-10h) , Gornji Bogićevci (od 11-14h)
23.07.(Petak): Kosovac (od 8-10h) , Dubovac (od 11-13h)
U navedenim terminima MRD prikupljamo također staklo i tekstil

STAKLO– Staklo de se prikupljati i odvoziti iz vašeg mjesta u terminu posjete MRD. Staklo prikupljajte u zelenim vrećama koje ste prethodno dobili i odložite ga ispred svoje kuće na datum i u terminu posjeta MRD vašem mjestu (vidi u tablici) ili ga sami donesite u MRD.

TEKSTIL– Tekstil de se prikupljati i odvoziti iz vašeg mjesta u terminu posjete MRD. Tekstil prikupljajte u sivim vrećama koje ste prethodno dobili i odložite ga ispred svoje kude na datum i u terminu posjeta MRD vašem mjestu (vidi u tablici) ili ga sami donesite u MRD.

Upute za odvajanje i prikupljanje stakla i tekstila nalaze se na ovoj obavijesti i na samim vrećama.

Molimo vas da se strogo držite uputa iz obavijesti i onih otisnutih na vrećama jer vreće s nedozvoljenim sadržajem neće biti odvezene. Za svaku odvezenu vreću naši djelatnici de vam ostaviti zakačenu za vašu ogradu novu (sivu ili zelenu). Ako imate potrebu za većim brojem vreća obratite se našem djelatniku na MRD.

TEKSTIL
U vreću za TEKSTIL treba odlagati:
– majice, košulje, veste, hlače, traperice, suknje, jakne, donje rublje, čarape
– ručnici, posteljina
U vreću za TEKSTIL se ne smije odlagati:
– obuća, kožne torbe, pernati jastuci, jorgani
– tkanina onečišćena bojom i uljima

STAKLO
U vreću za STAKLO treba odlagati:
– Prazne boce svih boja, staklenke
U vreću za STAKLO se ne smije odlagati:
– Prozorska stakla, automobilska stakla
– Žarulje i fluoresceinske lampe
– Porculanski i keramički predmeti, ogledala

GLOMAZNI OTPAD:
– od djelatnika tvrtke Odlagalište d.o.o. koji radi na MRD možete dobiti informacije o odvozu glomaznog otpada.