Obilježavanje Dana hrvatske knjige i Svjetskog dana knjige i autorskih prava u Narodnoj knjižnici i čitaonici “Grigor Vitez” Gornji Bogićevci

  • by

Narodnu knjižnicu i čitaonicu “Grigor Vitez” Gornji Bogićevci 23. travnja posjetili su učenici drugog razreda PŠ Gornji Bogićevci zajedno sa svojom učiteljicom Marijom Štimac Fekete i obilježili Dan hrvatske knjige ( 22. travnja ) i Svjetski dan knjige i autorskih prava (23.travnja 2024.) te 150. obljetnicu rođenja poznate hrvatske spisateljice Ivane Brlić Mažuranić čitajući njene, svima poznate “Priče iz davnine – Šuma Striborova”.

Noć knjige je manifestacija kojom trinaestu godinu dajemo poticaj čitanju i značajnim obljetnicama domaćih i stranih autora koji su se čitali i u našoj  knjižnici.

Hvala učenicima i učiteljici Mariji na suradnji!