Oglas za prijam u službu na određeno vrijeme

  • by

Obavještavaju se svi zainteresirani da je pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje – Ispostava Okučani objavljen Oglas za prijam u službu na određeno vrijeme u Jedinstveni upravni odjel Općine Gornji Bogićevci, na radno mjesto višeg referenta za financije i proračun – 1 izvršitelj/izvršiteljica na određeno vrijeme od 6 (šest) mjeseci uz probni rad od 2 (dva) mjeseca radi obavljanja privremenih poslova.

Prijave na Oglas, s dokazima o ispunjavanju uvjeta, dostavljaju se poštom ili osobno na adresu: Općina Gornji Bogićevci, Trg hrvatskih branitelja 1, 35429 Gornji Bogićevci, do 17. listopada 2022. godine, s obveznom naznakom: „Oglas za prijam u službu u Jedinstveni upravni odjel Općine Gornji Bogićevci – NE OTVARAJ“.

Tekst Oglasa i Upute kandidatima nalaze se u nastavku ove vijesti.