Općine Gornji Bogićevci, Okučani i Stara Gradiška donirale policiji nadzorne kamere

DOBRA SURADNJA LOKALNE ZAJEDNICE I POLICIJE Općine Stara Gradiška, Okučani i Gornji Bogićevci donirali policiji nadzorne kamere

Nastavlja se dobra suradnja policije i lokalne zajednice na zapadnom dijelu Brodsko-posavske županije s ciljem poboljšanja učinkovitosti i kvalitete rada na prevenciji, zaštiti i sigurnosti građana te zaštiti imovine. U tu svrhu su načelnici Općina: Stara Gradiška, Okučani i Gornji Bogićevci: Velimir Paušić, Aca Vidaković i Pavo Klarić, donirali ukupno 5 komada 3G mobilnih kamera, koje će policija koristiti za lakši i učinkovitiji nadzor državne granice. U ime Policijske uprave Brodsko-posavske, kamere je preuzeo načelnik Postaje granične policije Stara Gradiška Miroslav Matić i Službe za granicu zahvalio, te naglasio kako će ovim činom i graničnim policajcima biti olakšan nadzor granice, a time i povećana sigurnost građana. Općina Stara Gradiška je donirala tri, a Općine Okučani i Gornji Bogićevci po jednu 3G nadzornu kameru.

 

Tekst i fotografije: RP “Bljesak”, MV