Pioniri NK Slobode zabilježili visoku pobjedu protiv NK Dragalića rezultatom 7:0

U subotu 28.9.2019. godine na stadionu Brezine u Gornjim Bogićevcima pioniri NK Sloboda Gornji Bogićevci odigrali su utakmicu 3. kola II. ŽNL zapad protiv NK Dragalića iz Dragalića i pobjedili rezultatom 7:0. Golove za našu ekipu su postigli Noa Šugić 2, Juro Agatić 3, Ivan Ilinović 1 i Marko Ilinović 1.

NK Sloboda je nastupila u slijedećem sastavu:

1 Marko Zec, 2 Željko Matošević, 3 Juro Agatić, 4 Filip Mihalj, 5 Ivan Ilinović, 6 Lana Zdunić, 7 Karlo Jelčić, 8 Luka Katarina, 9 Noa Šugić, 10 Nedeljko Agatić, 11 Matej Ilinović, 13 Karlo Klarić, 14 Marko Ilinović. Poslije utakmice uprava NK Sloboda Gornji Bogićevci je osugurala večeru (pice) za igrače i trenere oba kluba. Čestitke igračima i stožeru NK Slobode.