Radionica u NKČ posvećena 109-toj obljetnici rođenje Grigor Viteza

Kako se bliži obljetnica rođenja velikog dječjeg pisca, poznatog književnika našega kraja Grigora Viteza u Narodnoj knjižnici i čitaonici “Grigor Vitez” Gornji Bogićevci dana 11.02.2020. godine održano je druženje, čitanje zagonetki i radionica s učenicima drugog razreda PŠ Gornji Bogićevci i njihovom učiteljicom Anom Rosić Kovačević. Učenici drugog razreda tako su Grigoru Vitezu u čast čitali zagonetke iz njegove zbirke i potom ih ilustrirali onako kako oni to najljepše znaju.Naime, 15. veljače obilježavamo 109-tu obljetnicu rođenja Grigora Viteza,
a po kojemu naša knjižnica i nosi ime, a svečano će biti obilježena u knjižnici 17. veljače zajedno s učenicima PŠ Gornji Bogićevci i Smrtić i njihovim učiteljicama.
U organizaciji Narodne knjižnice “Grigor Vitez” Gornji Bogićevci i Zagonetačkog kluba Dragalić, a samu knjigu  predstavit će gospođa Mirjana Škrinjarić i gospodin Branko Modrić.