Seniori NK Slobode zasluženo izgubili rezultatom 1:5 na domaćem terenu

Seniori NK Sloboda Gornji Bogićevci 29.9.2019. godine na domaćem terenu, stadionu Brezine odigrali su utakmicu 7. kola II. ŽNL zapad protiv NK Graničara iz Laza te zasluženo izgubili rezultatom 1:5. Gol za NK Slobodu postigao je Tomislav Krizmanić.

Seniori NK Sloboda Gornji Bogićevci su nastupili u slijedećem sastavu:

1 Stjepan Šagovac, 2 Mario Šandorović, 3 Franjo Bungić, 4 Mario Žilić, 5 Dominik Klarić, 6 Valentin Maričević, 7 Ante Tadić, 8 Lovro Klarić, 9 Fran Stažić, 10 Goran Joskić, 11 Luka Klarić mlađi, 13 Leon Idžojtić, 14 Tomislav Krizmanić, 15 Mihael Grladinović, 16 Luka Klarić stariji. Fran Stažić i Lovro Klarić su isključeni 30 minuta prije kraja utakmice što je utjecalo na visok poraz od gostujuće ekipe koja je cijeli susret bila bolja i zasluženo pobijedila u ovoj utakmici.