U Noći knjige obilježen i Dan hrvatske knjige u našoj knjižnici s učenicima drugog i trećeg razreda

  • by

JOŠ JEDNA HVALEVRIJEDNA RADIONICA U NARODNOJ KNJIŽNICI I ČITAONICI “GRIGOR VITEZ” GORNJI BOGIĆEVCI POVODOM MANIFESTACIJE “NOĆ KNJIGE”U Narodnoj knjižnici i čitaonici ” Grigor Vitez” Gornji Bogićevci Noć knjige i Dan hrvatske knjige obilježili su svojim dolaskom i čitanjem na glas i učenici drugog i trećeg razreda PŠ Gornji Bogićevci zajedno sa svojom učiteljicom Anom Rosić Kovačević. Čitale su se razne knjige posvećene našim domaćim velikanima kao i našoj velikoj književnici Mariji Jurić Zagorki kojoj se ove godine obilježava 150-ta godišnjica rođenja! Književni susret organizirala voditeljica knjižnice Jasminka Klarić! Dođite svi i danas 23. travnja u 19:30 u našu i vašu knjižnicu gdje nastavljamo s čitanjem i kulturnim manifestacijama posvećenim Noći knjige i Svjetskom danu knjige!