U organizaciji Narodne knjižnice i čitaonice “Grigor Vitez” G. Bogićevci održana radionica “Knjiga moga odrastanja” u PŠ Smrtić

  • by

U organizaciji NKČ „Grigor Vitez“ Gornji Bogićevci u PŠ Smrtić održana kreativno-likovna radionica „Knjiga moga odrastanja“

U Mjesecu hrvatske knjige  u PŠ Smrtić 05.11.2019. godine održana je kreativno-likovna radionica pod nazivom „Knjiga moga odrastanja“. Radionicu organizirala Narodna knjižnica i čitaonica „Grigor Vitez“ Gornji Bogićevci, a sudjelovali su učenici drugog, trećeg i četvrtog razreda zajedno sa svojom učiteljicom Kristinom Hrdžić. U prekrasno uređenoj i oslikanoj učionici učenici su još jednom pokazali svoju veliku kreativnost i zainteresiranost za ovakav način rada i izražavanja. Svatko pamti knjigu, bajku, priču…uz koju je odrastao i koja mu je bila najdraža, tako su i učenici listajući Andersenove i Grimmove bajke iz naše knjižnice prisjetili se svoga djetinjstva i priča koje su im čitali i pripovijedali njihovi roditelji, bake, djedovi…potom naslikali i uvezali u jednu knjigu – najljepših priča. Knjiga bajki kra policu njihovog još ljepšeg razreda.