Uskoro počinje rekonstrukcija općinske vijećnice Općine Gornji Bogićevci

Uskoro počinje realizacija projekta “REKONSTRUKCIJA OPĆINSKE VIJEĆNICE” Općine Gornji Bogićevci. Dana 20. kolovoza 2024. godine potpisan je Ugovor o izvođenju građevinskih radova na rekonstrukciji općinske vijećnice Općine Gornji Bogićevci između Općine gornji Bogićevci i PROMET GRAĐENJA koji su izvođači najavljenih radova. Vrijednost Ugovora je 39.211,38 eura s PDV-om. Naručitelj će izvođača uvesti u posao najkasnije u roku od 10 dana od dana potpisa ugovora. Izvođač će predmetne radove izvesti u toku od 120 (stodvadeset) dana od dana uvođenja u posao. U slučaju kašnjenja ispunjenja ugovorenog roka Izvođač se obvezuje platiti Naručitelju ugovornu kaznu za kašnjenje u visini 2 (dva) %% (promila) od ukupne vrijednosti ugovora za svaki dan zakašnjenja, a najviše do 5 % ukupne vrijednosti ugovora s PDV-om. Izvođač je dužan izvesti naknadne i nepredviđene radove po zahtjevu Naručitelja.

Vjerujemo i nadamo se kako će do kraja godine naša vijećnica zablistati punim sjajem i u novom ruhu.