„Volim jesen i njene plodove“ – kreativna radionica održana u našoj knjižnici s učenicima 2. i 3. razreda PŠ Gornji Bogićevci

  • by

Dana  2.11.2022. u Narodnoj knjižnici i čitaonici Grigor Vitez Gornji Bogićevci održana je još jedna literarno-likovna radionica pod nazivom “Volimo jesen i njene plodove”. Kako je još uvijek Mjesec hrvatske knjige učenici 2. i 3. razreda PŠ Gornji Bogićevci zajedno sa svojim učiteljem Markom Polimac posjetili su našu knjižnicu i sudjelovali na kreativnoj radionici u organizaciji knjižnice.

Prvo su potaknuti ovogodišnjim motom Mjeseca hrvatske knjige “mislili na sebe – ČITAJ”, a potom pročitali prigodne tekstove posvećene jeseni zatim na kreativan način stvarali jesenske plodove… Tako su nastale razne bundeve, tikve, jabuke, kruške…

zahvaljujemo učenicima 2. i 3. razreda kao i njihovom učitelju Marku koji su svojim radovima i smijehom ispunili našu knjižnicu.