Odigrano 6. kolo II. ŽNL zapad seniori između NK Slobode iz Gornjih Bogićevaca i NK Slavonca iz Gunjavaca

• by

U sklopu 6. kola II. ŽNL zapad seniori NK Slobode iz Gornjih Bogićevaca su gostovali u Gunjavcima gdje su odigrali prvenstvenu utakmicu protiv domaće ekipe NK Slavonca Gunjavci-Drežnik i izgubili visokim rezultatom 7:1 i tako zabilježili prvi poraz u 6. kolu II. ŽNL zapad. Poluvrijeme je završilo 1:0 u korist domaćina, da bi u nastavku utakmice tj. u 47- moj minuti naš igrač Fran Stažić postigao gol za izjednačenje 1:1. Nakon toga domaćini od 59. do 86. minute postižu još 6 pogodaka i konačni rezultat. Moramo napomenuti da su naši seniori otišli na ovo gostovanje dosta oslabljeni, nedostajalo je 6 standardnih igrača, a i u 15. minuti je isključen i naš vratar Dominik Hrdžić tako da smo od 15. minute igrali s 10 igrača. Čestitke igračima na borbenosti.
Ovim putem zahvaljujemo na informacijama i redovnom izvještavanju o rezultatima kluba gospodinu Željku Klariću, tajniku NK Slobode.