Projekt ” Izgradnja Društvenog doma, asfaltnog igrališta, parkirališta i vrtne sjenice u Kosovcu – II. faza

Ovoga proljeća završena je I. faza navedenog projekta. U II. fazi projekta “Izgradnja Društvenog doma u Kosovcu, asfaltnog igrališta, parkirališta i vrtne sjenice – odobrava se sufinanciranje u vrijednosti 400.000,00 kn koja su po natječaju odobrena iz MRRFEU. Tako je po odobrenju sredstava MRRFEU 24. listopada 2022. raspisan javni natječaj za II fazu. Vrijednost radova iznosi 1.580.000,00 kn. Radi se o radovima unutarnjeg i vanjskog uređenja Društvenog doma u Kosovcu, vrtne sjenice po sistemu “KLJUČ U RUKE” – nakon ovih radova ovi objekti moći će se staviti u upotrebu na zadovoljstvo svih mještana Kosovca, naše Općine i svih ostalih građana. U planu je početak radova još ove godine, a završetak u travnju 2023.